SEO paslaugos, SEO optimizavimas, svetainės SEO

SEO paslaugos


SEO paslaugos

Interneto svetainių kūrimas

Seo paslaugos svetainei automobiliustiklai.eu

2013.07.15

Mūsų sukurtos interneto svetainės http://www.automobiliustiklai.eu  papildomas optimizavimas, SEO paslaugos pagal raktinius žodžius www.google.lt  interneto svetainių paieškoje.

Svetainės http://www.automobiliustiklai.eu  pozicijos kilimas interneto svetainių paieškoje nuo seo paslaugų teikimo pradžios pateikiama grafike ir lentelėje.

Seo paslaugos2012-11-012013-01-282013-02-122013-02-282013-04-222013-05-282013-07-152014-03-05
Automobilių stiklai9211842211
Automobiliniai stiklai13010864311
Automobilių stiklų keitimas2102110811742
Stiklų poliravimas1252530211671611
Auto stiklai1301061583112
Automobilio stiklas84361164211
Priekinis automobilio stiklas42034262332113324
Prekyba automobilių stiklais160130111111
Automobilių stiklų kaina 290864533111

Seo paslaugos svetainei

2013.02.04

seo paslaugos, svetaines optimizavimasMūsų sukurto interneto projekto www.daliupaieska.lt  optimizavimas.
Svetainės SEO pagal raktinius žodžius www.google.lt  interneto svetainių paieškoje.

Optimizuojamos interneto svetainės kilimas pateikiamas grafiškai ir lentelėje.

Vertikaliai- interneto svetainės padėtis paieškoje pagal raktinius žodžius.
Horizontaliai - datos.

 

Svetainės raktiniai žodžiai,2013-04-012013-05-052013-07-102013-09-192013-09-242013-09-282013-10-052013-11-042013-12-032013-12-182014-01-15 2014-02-04
Automobilių dalių paieška230543022223111
Automobilių dalys1141108765613824
Naudotos automobilių dalys1403610095959380232019
Originalios automobilių dalys12071091062222
Neoriginalios automobilių dalys100132233321
Naujos automobilių dalys93602563221

Papildomos seo paslaugos kmkautos.co.uk interneto tinklalapiui

2012.12.14

Papildomos seo paslaugos kmkautos.co.uk interneto tinklalapiuiSeo paslaugos kmkautos.co.uk  interneto svetainės optimizavimas
SEO raktiniai žodžiai: car repair Croydon, mobile mechanic Bromley 

SEO darbų tikslas pagal šiuos raktinius žodžius patekti į www.google.co.uk  (Anglija, Londonas) paieškos top 10

Goolo paieška angliška, rezultatai tikrinami ieškant Anglijoje! (ieškant iš Lietuvos rezultatai skirsis)

keywords/raktinis2012-10-022012-11-042012-11-182012-12-18
car repairs Croydon11844
mobile mechanic Bromley1521015
car service Croydon191377

Seo paslaugos kidisgo.com interneto prekių katalogo optimizavimas

2012.03.27

interneto svetaines optimizavimas Airijawww.kidisgo.com, Airija. Atliktas interneto prekių katalogo optimizavimas (seo paslaugos).

Optimizuojamos interneto svetainės kilimas pateikiamas grafiškai ir lentelėje.

Vertikaliai- interneto svetainės padėtis paieškoje pagal raktinius žodžius.
Horizontaliai - datos.

Teikiant seo paslaugas užsakovo pozicija paieškoje kito. Svetainė kilo į rezultatų pradžią.

raktinis/data/vieta2011-05-172012-06-082012-08-062012-10-062012-12-282012-03-27
Baby stroller10066545
Baby strollers2001112756
Baby pram2503013963
Baby prams12030131166
Baby car seat153171519178
Baby car seats211171521199
Baby shop200272410106

Seo paslaugos kmkautos.co.uk interneto svetainės optimizavimas

2011.05.17

kmkauto interneto svetainiu optimizavimas Anglija LondonasMūsų sukurtos interneto svetainės www.kmkautos.co.uk  optimizavimas (seo paslaugos)pagal raktinius žodžius www.google.co.uk  (Anglija, Londonas) interneto svetainių paieškoje.

Interneto svetainės www.kmkautos.co.uk pozicijos kilimas paieškoje pateikiamas grafiškai.

Interneto svetainė turi būti randama pirmame puslapyje kai ieškoma esant Londone, naudojantis Angliška Googlo paieška. Dėl Googlo specifikos, ieškant pagal tuos pačius raktinius žodžius kitame planetos kampelyje, rezultatai bus visai kitokie. Todėl seo paslaugos buvo teikiamos atitinkamai keliamiems reikalavimams

keywords/raktinis2011-05-152011-06-202011-07-10
car repairs croydon37116
car airconditioning croydon4942

Seo paslaugos odontologų svetainei

2011.05.10

SEO paslaugos - svetainių seo, interneto svetainių SEO, seo paslaugos tinklapiui, seo paslaugos www.google.lt

Seo paslaugos. Atliekamas internetinio tinklalapio optimizavimas www.google.lt  paieškai Lietuvoje.
Sukurta nauja interneto svetainė,  atliekami svetainės optimizavimo (seo paslaugų) darbai.

Tikslinė svetainės lankytojų grupė Lietuva, Panevėžys
SEO paslaugos tikslas  pagal raktinius žodžius paieškoje www.dentavita.lt svetainę pakelti į TOP 10

Seo paslaugų rezultatai grafike ir lentelėje
Vertikaliai - interneto svetainės padėtis paieškoje pagal raktinius žodžius.
Horizontaliai - datos kada fiksuojamas seo paslaugų rezultatas.

Seo paslaugos odontologijos klinikai 2011.05.102011.06.082011.07.112011.12.022012.01.282012.02.142012.03.30
Odontologijos klinika865432181161
Odontologijos paslaugos107643214951
Dantų balinimas146122744223135
Dantų gydymas155121714622101
Dantų chirurginis gydymas846143251141
Dantų ortodontinis gydymas96552611641
Vaikų dantų gydymas87462810721
Dantų protezavimas1448562331285
Dantų implantavimas160954228854
Danties implantas1688854211175

stogdanga.lt interneto svetainės optimizavimas

2011.03.19

 interneto svetainės optimizavimas seo paslaugosMūsų sukurtos interneto svetainės stogdanga.lt  optimizavimas  (SEO paslaugos) pagal raktinius žodžius www.google.lt   interneto svetainių paieškoje.

Sukūrus naują svetainę, svetainė pagal norimus raktinius žodžius natūraliai pakilo, tačiau to buvo maža norint patekti į pirmą dešimtuką. Todėl buvo papildomai suteiktos seo paslaugos.

Optimizuojamos interneto svetainės pozicijos kitimas buvo fiksuojamas darbų eigoje, rezultatai pateikiami.

Vertikaliai- optimizuojamos interneto svetainės padėtis paieškoje pagal raktinius žodžius.
Horizontaliai - datos.

Svetainės raktiniai žodžiai2011-03-102011-04-232011-06-202011-08-152011-10-062011-12-202012-02-102012-05-022012-06-12
Stogo danga3936352923141421
Stogų dangos5845252723151741
Stogų dengimas742019151413611
Stogų įrengimas763528271916111

Seo paslaugos igis.lt svetainei

2008.07.10

Seo paslaugos - svetainės optimizavimas www.google.lt  paieškai Lietuvoje.

Sei paslaugų tikslinė svetainės lankytojų grupė Lietuva. SEO paslaugos tikslas  pagal raktinius žodžius paieškoje svetainę pakelti į TOP 10

Seo paslaugos grafike ir lentelėje
Vertikaliai - interneto svetainės padėtis paieškoje pagal raktinius žodžius.
Horizontaliai - datos kada fiksuojamas seo rezultatas.

Seo paslaugos2008.07.102008.09.032015.10.182008.12.202009.01.282009.02.042009.05.30
Glaistai / 140.000 rez.8143226111
Dažai / 1700.000 rez.9351208211
Dekoratyvinis tinkas / 140.000 rez.10241324111
Giluminis gruntas / 7000 rez.12455243123
Gruntas / 600.000 rez.14060257221

Atgal 1 2 3 Kitas